Przyjazd
Wyjazd

SPA Bursztynowe

Nasza Unikatowa Bursztynowa Oferta SPA oparta jest na właściwościach naturalnego bursztynu bałtyckiego. Bałtycki bursztyn naturalny nieobrobiony zachowuje swoje wszelakie właściwości, które przez miliony lat formowały się w Ziemii. Dzisiaj wydobyte oddają swoje dobroczynne związki wpływające pozytywnie i zdrowotnie na organizm człowieka.

Bursztyn bałtycki emituje jony ujemne oraz jod, które wspólnie neutralizuja wolne rodniki przyspieszajce proces starzenia się organizmu oraz mają lecznicze działanie na choroby reumatyczne, serca, układu krążenia, tarczycy i górnych dróg oddechowych.

Juz starożytni mieli świadomość o zdrowotnym i dobroczynnym działaniu bursztynu na organizm człowieka. Znana z urody Królowa Kleopatra stosowała go, dzięki czemu utrzymywała swą urodę i długowieczną młodość. Sprowadzała go znanym szlakiem jantarowym przez starożytnych Rzymian z nadbałtyku.

Podstawą naszej oferty jest BURSZTYNOWA KOMNATA, wyłożona naturalnymi dziewiczymi, nieobrobionymi bursztynami z pokładów bałtyckich. Seans w komnacie bursztynowej, ihalacyjno-jonizującej w otoczeniu jonów ujemnych i jodu pozwala się zrelaksować. Inhalacja z rozpylonym kwasem bursztynowym połączona ze spożywaniem nalewki bursztynowej wpływa zdrowotnie na serce i układ krążenia oraz choroby górnych dróg oddechowych i tarczycy. Oczyszcza również umysł i pozytywnie wpływa na naszą zdolność logicznego myślenia. Szum morza w tle koi zmysły i daje uczucie odproężenia i relaksu.

Masaż naturalnym kamieniami bursztynowymi

Ekskluzywny unikatowy ze względu na przyjazne działania, które gwarantują naturalne bursztyny uwalniające aromatyczny kwas bursztynowy podczas masażu. Masaż ma działanie witalizacyjne, wygładzające, spowalniające procesy starzenia się skóry. Wygładza i poprawia jej koloryt oraz samopoczucie.

Lokalizacja

60 m od pięknej plaży

Dworek Szlachecki
Wojska Polskiego 1a, 84-105 Karwia

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij