Przyjazd
Wyjazd

SPA Bursztynowe

Nasza wyjątkowa oferta Bursztynowe SPA opiera się na właściwościach bursztynu bałtyckiego. Bursztyn - naturalny i nieobrobiony - zachowuje swoje wszelakie właściwości, oddając je dziś naszym gościom.

Strona w takcje przebudowy. Ceny zamieszczone na stronie są nieaktualne.

Na miejscu czeka na Państwa Bursztynowa Komnata – jedyne takie miejsce w Karwi  - wyłożona naturalnymi dziewiczymi bursztynami z pokładów bałtyckich. Seans w komnacie łączymy z wyjątkowymi zabiegami: masażem naturalnymi kamieniami bursztynowymi, a także zabiegami  inspirowanymi m.in. Bali i Maroko. Seans w komnacie bursztynowej, ihalacyjno-jonizującej w otoczeniu jonów ujemnych i jodu jest sprzymierzeńcem młodości i zdrowia. Inhalacja z rozpylonym kwasem bursztynowym ma dobre działanie na serce, układ krążenia, górne drogi oddechowe i tarczycę.

Do Państwa dyspozycji pozostaje również sauna fińska. Bursztynowa SPA, które oferuje Dworek Szlachecki to wyjątkowe miejsce, które daje naszym gościom odrobinę oddechu, zdrowy wypoczynek oraz niezwykły relaks.

Masaż naturalnym kamieniami bursztynowymi

Ekskluzywny unikatowy, ze względu na przyjazne działanie, które gwarantują naturalne bursztyny, uwalniające aromatyczny kwas bursztynowy podczas masażu. Masaż ma działanie witalizacyjne, wygładzające, spowalniające procesy starzenia się skóry. Wygładza i poprawia koloryt oraz wspaniale zadziała na Państwa samopoczucie.

*Dobroczynne dla zdrowia działanie bursztynu znane jest od wieków.  Bursztyn neutralizuje wolne rodniki odpowiedzialne za proces starzenia się, ma lecznicze działanie na choroby reumatyczne, serca, układu krążenia, tarczycy oraz górnych dróg oddechowych.

Lokalizacja

100 m od pięknej plaży

Dworek Szlachecki
Wojska Polskiego 1a, 84-105 Karwia

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij