Przyjazd
Wyjazd

W małej miejscowości Karwia, 100 m od plaży, znajduje się urokliwy Dworek Szlachecki. Swoim gościom proponuje wypoczynek w sprzyjającym mikroklimacie, wyjątkowe Bursztynowe SPA, przytulne pokoje i apartamenty oraz smakowitości serwowane na co dzień w restauracji oraz w koktajlbarze. Na miejscu czeka na Państwa niezwykła atmosfera, o którą szczególnie  zadba życzliwa i profesjonalna obsługa.

Jak twierdzą specjaliści, występujący w Karwi mikroklimat leczniczo wpływa na górne drogi oddechowe i serce ze względu na jod łączący się z olejkami eterycznymi lasu sosnowego.

Mamy więc szczęście. Korzystne położenie przy plaży i lesie sprawia, że Dworek Szlachecki oprócz atrakcji i dogodności, które proponuje swoim Gościom, daje też możliwość wspaniałego wypoczynku na zdrowym powietrzu i w otoczeniu pięknej przyrody.

Do dyspozycji naszych Gości pozostawiamy stylowe i komfortowe apartamenty, pokoje z balkonami/tarasami oraz mniejsze pokoje klimatyczne. Życzymy Państwu niezapomnianego wypoczynku.

Lokalizacja

100 m od pięknej plaży

Dworek Szlachecki
Wojska Polskiego 1a, 84-105 Karwia

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij